
Filip Rajmont: Vyfotil jsem sexy mozek ve spacáku. Svět už nebude stejný







Herec Filip Rajmont není jen vynikajícím hercem, ale je zároveň vtipným pozorovatelem a glosátorem života. Se svými výsledky se pak neváhá pochlubit na sociálních sítích.
Na svém profilu zveřejnil fotografii patrně z tramvaje, kde zachytil cestujícího politika Jiřího Paroubka a svůj příspěvek glosoval větami: Vyfotil jsem sexy mozek ve spacáku. Svět už nebude stejný.
Svojí fotografií pak doslova zbořil diskuzi, která nabrala neuvěřitelné obrátky a hodně vtipných poznámek: „Je to von, je to von. Pražskej démon.“ „Asi jede přespat do přírody.“ „Dnes neusnu. Furt to budu mít před očima. To z hlavy jen tak nedostanu.“ „Dámy a pánové, nechci se vás dotknout – kdo z vás to má.“
Tolik několik málo diskuzních příspěvků. Inu, život tropí hlouposti a sem tam se dotkne i bývalých politiků na penzi. Jiří Paroubek má jistě dostatek smyslu pro humor, aby tuhle humornou epizodu přešel tak zvaně s grácií sobě vlastní.
Nakonec jedno ze starých a prověřených marketingových pouček říká: Ať se píše, co se píše. Jen když se píše.
Zdroj: Aplausin.cz, Facebook

Nejčtenější články
- Odpovědět
Trvalý odkaz