Během roku zhubli neskutečná kila. Extrémní proměny třinácti dobrovolníků, kteří dostali druhou šanci na život
Zdroj: TV Nova

Během roku zhubli neskutečná kila. Extrémní proměny třinácti dobrovolníků, kteří dostali druhou šanci na život

Vytvořeno dne 03.03.2025

I ty nejobyčejnější fyzické úkony jsou pro ně problém, vyjít schody je nemožné a hrát si s dětmi pouhý sen. Třináct odvážných dobrovolníků, kteří léta bojují s těžkou obezitou se pokusí pod vedením profesionálního trenéra Martina Košťála a týmu odborníků změnit svůj osud a získat svoji druhou šanci na život.

Každá epizoda je samostatnou kronikou 365 dnů života jednoho člověka a jeho cesty nejen za novým fyzickým vzhledem, ale především za novým pohledem na svět a svým skutečným já.

„Psychika a nastavení hlavy je v celém procesu naprosto stěžejní. I proto tam také mají účastníci psycholožku, která jim celou dobu pomáhá. Ten mindset je alfa a omega. Je naprostá pravda, že ta odpovědnost leží na nich. Já a celý můj tým, protože mám vedle sebe kromě psycholožky i nutričního terapeuta a obezitologa, tak my jim jen ukážeme tu správnou cestu. Já jim ukážu, kterými dveřmi mají projít, ale ty dveře si musí otevřít sami a jít po té cestě je také na nich,“ přibližuje pořad trenér a průvodce pořadem Martin Košťál.

Po devíti měsících se rozhoduje o tom, jestli účastníci půjdou na plastickou operaci. 
"Devítiměsíční vážení probíhá přímo na klinice plastické chirurgie Esthé u Ondřeje Měšťáka. Po těch devíti měsících mají velký úbytek váhy, ale zároveň mají velké převisy kůže, což samozřejmě není nic příjemného a velmi špatně se s tím žije a tak se není co divit, že o to opravdu hodně stojí. A já chápu, že na to není hezký pohled. Ženy pak třeba procházejí i plastikou prsou," prozradil Martin Košťál. 

Dvanáctidílná dokureality Extrémní proměny získala záštitu Ministra zdravotnictví a diváci ji uvidí každou středu od 20.20, po dobu dvanácti večerů, na obrazovkách TV Nova.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 03.03.2025 12:21
Ten jeden z upoutávek to zřejmě dal a víte co?! Já jim fandím v té koncovce, jak do toho spadli řešit nebudu.. Měl jsem jednou kolegu, takovej hromotluk, obr, ale nebyl tak vypapanej jako tito, prostě takovej řízek.. Pak potkal ženu a kvůli ní zhubl za necelé 3 měsíce přes 60kg.. Byl to tak velký a hlavně rychlý šok pro tělo, že z něj byl magor.. Já ho bral pořád stejně, ale bylo vidět, že je na tom hůř, než potkal tu osudovou ženu a pak jsem z firmy odešel.. Všeho s mírou..